Onkorejs w Gminie Kosakowo

• sport

34 grupy osób chorych onkologicznie i wspierających osoby chore zamierzają, w ciągu 7 dni, przejść około stukilometrowe odcinki i w ten sposób okrążyć całą Polskę. W Gminie Kosakowo realizowanie będą dwie trasy: Jastrzębia Góra, Hel, Władysławowo, Puck, Rewa – 106 km oraz Krynica Morska, Kąty Rybackie, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rewa – 102 km, których uczestnicy w dniu 1 lipca, około godz. 14-15 spotkają się przy Krzyżu Morskim w Rewie. Impreza, organizowana przez Fundację OnkoRejs – Wybieram Życie, odbędzie się pod patronatem honorowym Wójta Gminy Kosakowo. Więcej na temat Fundacje OnkoRejs-Wybieram Życie oraz na temat projektów, przez nią realizowanych uzyskać można na stronach internetowych: www.onkorejs.pl oraz www.facebook.com/onkorejs.