Szachowa Majówka

• sport

Wójt Gminy Kosakowo Jerzy Włudzik we współpracy z Akademią Szachową 8×8 pani Marzeny Gajlewicz oraz Wojskowym Klubem Sportowym FLOTA GDYNIA zapraszają na Szachową Majówkę- Turniej dla dzieci i młodzieży, w niedzielę 13 maja 2018 r. o godz. 9:30, w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie ( ul. Kaszubska 11). Turniej prowadzony będzie systemem szwajcarskim w tempie 2×15 min na partię (6 rund), podział na grupy wiekowe. Zapisy przyjmuje Akademia Szachowa pani Marzena Gajlewicz (tel. 606-940-872 – sms; e-mail: szachy.mgajlewicz@gmail.com). Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko uczestnika, datę urodzenia, szkołę/klub/kategorie szachową. Liczba uczestników jest ograniczona – (decyduje kolejność zapisów). Zwycięzcy w swoich grupach wiekowych otrzymają puchary, medale, dyplomy i nagrody. Wszyscy uczestnicy turnieju (zawodnicy) otrzymają dyplomy i medale. Ostateczny termin zgłoszeń 11.05.2018, godz. 18:00.