Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Andrzej Kitowski i Zacisze Mosty wygrywają Maraton Kosakowski

  • sport

20 stycznia w Centrum Sportowym w Kosakowie, odbył się turniej sportowy Maraton Kossakowski o Mistrzostwo Polski na dystansie maratonu. Turniej karcianej Baśki, odbył się pod patronatem Wójta Gminy Kosakowo Jerzego Włudzika.

Turniej został rozegrany w Kosakowskim Centrum, wg obowiązujących przepisów gry – Baszka Méster Sport, w trzech kategoriach: indywidualnej, drużynowej oraz par. W turnieju zostanie rozegrano 8 rund po 32 rozdania. Dla uczestników turnieju przygotowano pamiątkowy button.

Zwycięzcą Maratonu Kossakowskiego, został Kitowski Andrzej – Zacisze Mosty, dla którego był to bardzo udany turniej, ponieważ wygrał wszystkie klasyfikacje turniejowe. Drugie miejsce zdobył Brzozowski Andrzej – Brzozaki Mechowo, natomiast na trzecim miejscu został sklasyfikowany został Kozakiewicz Mariusz – Wejher Wejherowo. Blisko podium finiszowali także: Wild Zygmunt – Szpica Szemud, Baumgardt Zbigniew – Sokoły Rumia, Kopystecki Stanisław – Baśka Białogóra i Urich Jerzy – Kmita Lębork.

Turniej par wygrali Samson Przemysław i Kitowski Andrzej – Zacisze Mosty. Drugie miejsce zdobyła para Kmity Lębork – Urich Jerzy i Formela Jan. Na trzecim miejscu rywalizację ukończyli Baumgardt Zbigniew i Karaś Edward – Sokoły Rumia.

W rywalizacji zespołów zwyciężyło Zacisze Mosty – kpt. Samson Przemysław, Kitowski Andrzej, Rampczyk Marek i Płotka Jerzy. Drugie miejsce zdobył Wejher Wejherowo, natomiast na trzecim miejscu finiszował Klimek Grudziądz. Wśród najlepszych zespołów sklasyfikowano także: Kmitę Lębork, Baśkę Białogóra, Jasną i Osłonino.

Gospodarzem turnieju był Marcin Majek – Wicewójt Gminy Kosakowo, który poprowadził ceremonię dekoracji uczestników Maratonu Kossakowskiego w karcianą Baśkę.

Wyniki znajdują się tutaj

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Szybkie uruchamianie