Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Bajkowy Dzień Dziecka w Kosakowie

  • kck

W niedzielę 3 czerwca obchodziliśmy w gminie Kosakowo tegoroczny Dzień Dziecka organizowany przez Wójta Gminy oraz Kosakowskie Centrum Kultury we współpracy z gminnymi szkołami. Na placu przy ul. Żeromskiego na najmłodszych mieszkańców czekało mnóstwo atrakcji. Przybyłe dzieci do zabawy porwali bohaterowie bajek m.in. Świnka Peppa i Myszka Miki, wraz z którymi uczestnicy udali się na wspaniały bajkowy bal. W niezwykle bogatym programie nie mogło zabraknąć licznych gier, zabaw, konkursów oraz konkurencji sportowych prowadzonych przez szkolnych instruktorów. Podczas trwania imprezy na scenie zaprezentował się uczestnik programu ,,Mam talent” Bartosz Szubert w pokazie iluzji, podczas którego zachwycał naszych milusińskich znakomitymi sztuczkami. Dzieci miały także możliwość wzięcia udziału w warsztatach puszczania baniek mydlanych, gdzie kolory mieniły się bajecznie i zachęcały do własnych inwencji twórczych oraz skorzystania z dmuchanego placu zabaw z licznymi atrakcjami. 

Wydarzenie uświetnił swoją wizytą Arcybiskup Metropolita Gdański Sławoj Leszek Głódź, który udzielił błogosławieństwa wszystkim uczestnikom imprezy.

Zarówno pogoda jak i frekwencja dopisała.
Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy przybyli licznie wraz z pociechami za udział w zabawie.

Szczególne podziękowania pragniemy złożyć sponsorowi imprezy – firmie DS Development, a także OSP Kosakowo, firmie PEKO oraz TV Kosakowo za pomoc w realizacji wydarzenia. 

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter