Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Bezpłatny przejazd dla uczniów po terenie Gdyni na trasie Pogórze Górne-Obłuże przystanek Maciejewicza

  • kancelaria

Bezpłatny przejazd dla uczniów po terenie Gdyni na trasie Pogórze Górne-Obłuże przystanek Maciejewicza.

 Uprzejmie informujemy, że 29 września 2018r. wejdzie w życie uchwała Nr XLV/1357/18 Rady Miasta Gdyni  z dnia 29 sierpnia 2018 r. Na podstawie tej Uchwały uczniowie z adresem zamieszkania na obszarze gm. Kosakowo  do 31 grudnia roku ukończenia 20 lat mogą korzystać  dodatkowo z przejazdów po terenie Gdyni  liniami 165,194 i 265  na trasie Pogórze Górne – Obłuże przystanek Maciejewicza. Podstawą do korzystania z tego uprawnienia będzie legitymacja szkolna .

Uwaga: nie mylić „pętli na Maciejewicza”  z „ przystankiem na Maciejewicza”.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter