Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Bursztynowa Miss Lata Mechelinki 2017

  • kck

23 lipca na scenie Amfiteatru w Mechelinkach odbyły się Ogólnopolskie Wybory Bursztynowej Miss Lata Mechelinki 2017 organizowane przez Wójta Gminy Kosakowo Jerzego Włudzika, Kosakowskie Centrum Kultury oraz Przedsiębiorstwo Imprez Artystycznych Impresario z Gdańska.

Zabawa rozpoczęła się o godz. 16:00 animacjami dla dzieci przygotowanymi przez Studio Tańca JUST DANCE. Najmłodsi chętnie uczestniczyli w grach i zabawach zdobywając liczne nagrody.

W wyborach Bursztynowej Miss Lata Mechelinki 2017  udział wzięło 12 panien z różnych regionów Polski i jedna Czeszka. Ostatecznie Jury pod przewodnictwem Wójta Gminy Kosakowo Jerzego Włudzika przyznało następujące tytuły:

II Bursztynowa Wicemiss Lata Mechelinki – Urszula Woźniak

I Bursztynowa Wicemiss Lata Mechelinki – Marta Chłodek

Bursztynowa Miss Lata Mechelinki – Karolina Kobrzyńska

Publiczności najbardziej spodobała się Katarzyna Pilarz.

Gościem specjalnym Wyborów była Miss Polski Nastolatek 2017 Klaudia Kucharska.

Gwiazdą wieczoru był Zbyszeq LeMan Lemański. Podczas trwania imprezy widzowie mieli okazję usłyszeć utwory Anny Jantar , Maryli Rodowicz i zespołu ACAPULCO. Publiczność bawiła się świetnie w rytm znanych i tanecznych przebojów.

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

RKIS

Zaplanuj podróż

Szybkie uruchamianie