Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Debiut Bartosza Nowickiego, byłego juniora Sztormu Mosty w Arce Gdynia

  • sport

Były zawodnik Sztormu Mosty zadebiutował w Arce Gdynia!

W wygranym 3:2 meczu z Bytovią Bytów, po raz pierwszy w seniorskiej drużynie żółto-niebieskich zagrał były zawodnik Sztormu Mosty – 18-letni Bartosz Nowicki. Mecz był rozgrywany w Stężycy, 17 stycznia 2018 r.

Bartek w roku 2012 trafił do Sztormu z Jedynki Reda i do roku 2014 roku występował w drużynie prowadzonej przez trenera Pawła Formellę. Dobre występy, liczne gole i asysty sprawiły, że na mocy umowy o współpracy Gminnego Klubu Sportowego Sztorm Mosty i Arki Gdynia trafił do drużyny juniorów młodszych pod opiekę trenera Dariusza Ulanowskiego.

Mamy nadzieję, że Bartek niedługo dostanie szansę w oficjalnym spotkaniu. Gratulujemy i trzymamy kciuki za to, aby mieszkaniec naszej gminy na stałe wywalczył sobie miejsce w drużynie z Ekstraklasy.

 

 

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Szybkie uruchamianie