Dofinansowanie Unijne dla przedsiębiorstw i organizacji pozarządowych – konsultacje

Dofinansowanie  Unijne dla przedsiębiorstw

i organizacji pozarządowych – konsultacje

Szanowni Państwo

Osoby zainteresowane uzyskaniem dofinansowania z Unii Europejskiej, a w szczególności: firmy, przedsiębiorstwa, osoby chcące rozpocząć działalność gospodarczą oraz organizacje pozarządowe zapraszamy na bezpłatne konsultacje. W naszej Gminie odbędą się one w dniu  27.12.2017 r.  w  godz. 8.00 -11.00 w sali konferencyjnej  w Urzędzie Gminy Kosakowo, ul. Żeromskiego 69,  – sala  108,  I p.

Doradztwo zostanie przeprowadzone, przez Stowarzyszenie Północnokaszubską Lokalną Grupę Rybacką (nr telefonu do Biura PLGR: 722 224 585)

w zakresie:

• Lokalnej Strategii Rozwoju PLGR,
  • Zasad i trybu aplikowania o środki finansowe w ramach LSR,
  •  Terminów oraz zasad składania wniosków aplikacyjnych w odpowiedzi na ogłaszane konkursy/nabory wniosków/, doradztwa