Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Dożynki Gminy Kosakowo

  • kancelaria

Piękna pogoda powitała uczestników tradycyjnego korowodu dożynkowego, który 8 września br. otworzył kolejną edycję cyklicznych Dożynek Gminy Kosakowo. Nie zawiodła pogoda, nie zawiodła i bardzo licznie zgromadzona publiczność. Na placu przy ul. Żeromskiego najpierw odprawiona została uroczysta Msza Święta, później scenę zdominowały występy artystyczne lokalnych zespołów regionalnych, Orkiestry Dętej Gminy Kosakowo, Zespołu Kosakowianie, Chóru Morzanie, Zespołu Dębogórskie Kwiatki, Zespołu Jantarki oraz młodych artystów ze Szkoły Podstawowej w Pogórzu. Wieczorem wystąpiła Weronika Korthals z Zespołem, Kamilo, Diadem, Folk Kapela Góralska Hora oraz Jary Oddział Zamknięty. Nie zabrakło atrakcji – dmuchańców i placów zabaw – również i dla najmłodszych „dożynkowiczów”. Święto plonów uwiecznił pokaz sztucznych ogni.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Panel boczny

Szybkie uruchamianie