Drugi Walentynkowy Bieg Parami – 17.02.2019 Rewa

• sport

Drugi Walentynkowy Bieg Parami w Rewie, czyli projekt sportowy organizowany przez Icc-time.pl oraz Gminę Kosakowo skierowany dla wszystkich zakochanych… w sporcie!
Serdecznie zapraszamy wszystkie pary oraz dzieci na biegi, które odbędą się 17stego lutego w malowniczej miejscowości Rewa. W tym roku również dzieciaki będą mogły uczestniczyć w poprzedzających Główny Dystans, Biegach Malucha.
Trasa biegu dla par to ok 3,5km ulicami Rewy oraz wzdłuż plaży, ze startem i metą na placu przed hotelem Skipper, który jest głównym sponsorem imprezy. Biuro zawodów będzie zlokalizowane w Kawiarni hotelu Skipper.
Piękne krajobrazy oraz aktywnie spędzony czas ze swoją drugą połówką, to idealny pomysł na spędzenie Walentynek w tym roku.

Tak prezentuje się harmonogram całej imprezy:

12.00 – Otwarcie biura zawodów w Skipper Hotel

12.00-13.30 – wydawanie pakietów startowych

13:00 roczniki 2012 i młodsi – 200m

13:10 roczniki 2009 – 2011 – 400m

13:20 roczniki 2006 -2008 – 700m

13:30 roczniki 2003 -2005 -1000m

Link do zapisów na Bieg Malucha:  http://icc-time.pl/imprezy/bieg-malucha-drugi-walentynkowy-bieg-parami-w-rewie-17-02-2019.html

14.00 – Bieg Główny

15.00 – Ceremonia rozdania nagród dla zwycięzców

Pakiet startowy Standard zawiera:
– pamiątkowe medale
– pamiątkowe gadżety

Link do zapisów Standard:  http://icc-time.pl/imprezy/pakiet-standard-drugi-walentynkowy-bieg-parami-w-rewie-17-02-2019.html

Można zakupić pakiet startowy Premium ze specjalnie dedykowaną naszej imprezie koszulką techniczną (wzór do wyboru):

Link do zapisów Premium: http://icc-time.pl/imprezy/pakiet-premium-drugi-walentynkowy-bieg-parami-w-rewie-17-02-2019.html

Głównymi nagrodami dla najlepszych par będą m.in. 3 dniowy pobyt z kolacją dla 2 osób w hotelu SKIPPER w Rewie, 2 dniowy pobyt ze SPA dla 2 osób w hotelu SKIPPER, DaySPA dla 2 osób (2x masaż + 2x danie główne z napojami). Dla wszystkich dzieci uczestniczących w Biegu Malucha, hotel SKIPPER w Rewie ufundował wejście na basen hotelowy. Dla najlepszych 3 par z Gminy Kosakowo: DaySPA dla 2 osób (2x masaż + 2x danie główne z napojami), Kolacja w Restauracji Bukszpryt o wartości 200 zł, Niedzielna kawa z deserem w hotelowej Restauracji + wejście na strefę Sea & Spa.

Na najlepsze pary czekają również pamiątkowe puchary i dyplomy, zaproszenia na kolację do Hito Sushi, karnety na siłownię, zaproszenia na gokarty, zaproszenia do kina 9D, zaproszenia do Jumpcity oraz wiele innych cennych nagród i upominków.

Na wszystkich na mecie będą czekały medale, ciepłe napoje, woda, fotobudka, napoje energetyczne oraz upominki niespodzianki!

Nagroda Wójta Gminy Kosakowo Marcina Majek dla najlepszych 3 par z Gminy Kosakowo.

Po biegu rozdamy również masę nagród dla pozostałych uczestników biegu, którzy nie załapią się na miejsca nagradzane.

Ze względu na sportową rywalizację, w biegu mogą brać udział pary mieszane (K+M) oraz K+K. Para na metę może wbiec z różnicą maksimum 5 sekund pomiędzy osobami w parze.

Link do regulaminu, z którym należy się zapoznać:
Regulamin Bieg Walentynkowy 2019

NA BIEG ZAPRASZA WÓJT GMINY KOSAKOWO MARCIN MAJEK!

Sponsor Główny:
>Hotel Skipper****Rewa