Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Działalność organizacji pożytku publicznego ze wsparciem z budżetu gminy

  • kancelaria

Gmina Kosakowo przeznaczyła w tym roku 300 tys. zł na realizację zadań publicznych, tzw. granty. Co roku organizacje pozarządowe, stowarzyszenia czy kluby sportowe mogą dzięki temu wsparciu organizować  cieszące się zainteresowaniem naszych mieszkańców zamierzone przedsięwzięcia. Dotacje przyznano 24 organizacjom w kategoriach Kultura, Sport, Ochrona i Promocja zdrowia. Realizować je będą m.in. Zrzeszenie Kaszubsko- Pomorskie oddz. Dębogórze – Kosakowo, Stowarzyszenie Regionalny Chór Morzanie, UKS Lider Dębogórze, Sztorm Mosty, Yacht Club Rewa, Stowarzyszenie Port Mechelinki, Fundacja FLY, Stowarzyszenie Drużyna Grodu Dębogórze z siedzibą w Dębogórzu.

 

 

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Panel boczny

Centrum Sportowe Kosakowo 500+

Aktualności

Zaplanuj podróż

Szybkie uruchamianie