Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Dzień Seniora w Kosakowie

  • kck

W niedzielę 8 października w Hali Sportowej przy Gimnazjum w Kosakowie już po raz szósty uroczyście obchodziliśmy w naszej Gminie Międzynarodowy Dzień Seniora, zorganizowany przez Wójta Gminy Kosakowo Jerzego Włudzika oraz Kosakowskie Centrum Kultury. Program imprezy wypełniły wyjątkowe propozycje artystyczne. Do wspólnej zabawy porwała wszystkich zgromadzonych gości Kosakowska Orkiestra Dęta pod dyrekcją Pana Zbigniewa Kostrzewskiego. Zaś w lata 20-ste ubiegłego wieku przeniosły nas liryczne ,,Najpiękniejsze Romanse Wertyńskiego” w wykonaniu Piotra Lempy -solisty operowego,występującego na scenach całego świata. Następnie wystąpił Kabaret K2, który rozbawiał do łez zgromadzoną publiczność. Na zakończenie tego pięknego popołudnia do wspólnej zabawy zgromadzonych gości porwał zespół muzyczny „Wokal”.

Poza artystyczną częścią wieczoru Seniorzy mogli skorzystać z porad i informacji udzielanych przez: Polskie Stowarzyszenie Diabetyków – Koło Miejskie w Pucku przy współpracy z firmą Synexus, Fundację Fly – Kosakowski Klub Seniora, Zrzeszenie Kaszubsko Pomorskie o. Dębogórze – Kosakowo, Dr. Marchewkę, Bibliotekę Publiczną  im. Augustyna Necla w Kosakowie, Avon oraz Gabinet Masażu ,,Reaktywacja – Rehabilitacja”.
Na seniorów czekał również słodki poczęstunek i gorąca kawa.
Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za przybycie i mamy nadzieję, że spotkamy się w przyszłym roku w jeszcze liczniejszym gronie.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter