Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

e-składka – pucki ZUS zaprasza na szkolenie

  • kancelaria

Inspektorat ZUS w Pucku 23 listopada 2017 r. organizuje  kolejne, bezpłatne szkolenie dla płatników składek. Szkolenie poświęcone będzie: e-Składce – nowemu wymiarowi rozliczeń.

Szkolenie  w formie prezentacji multimedialnej rozpocznie się o 10.00  w siedzibie Inspektoratu  przy ul. E. Orzeszkowej 3.

Jest one związane z wchodzącymi w życie od 1 stycznia 2018 r. zmianami  w opłacaniu składek. Przedsiębiorcy otrzymają jeden własny rachunek bankowy, na który będą wpłacać składki jedną wpłatą. Trzy lub cztery przelewy zastąpi jeden.  To oszczędność czasu i niższe koszty obsługi płatności.

Program szkolenia obejmuje zasady opłacania składek do 31 grudnia 2017 r.  i  od 1 stycznia 2018 r., informacje o Numerze Rachunku Składkowego, zasady podziału wpłaty na ubezpieczenia i fundusze, zasady rozliczania wpłaty na poszczególne ubezpieczenia oraz fundusze. Zostaną także przestawione korzyści wynikające ze zmiany sposobu opłacania składek.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy mailowo maria.korthals@zus.pl lub telefonicznie 58 6745750.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter