Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Festiwal Piosenki Dziecięcej Kosakowo 2017 – Zmiana terminu przesłuchań

  • kck

Kosakowskie Centrum Kultury informuje, iż w związku ze zmianami organizacyjnymi przesłuchania do IX Festiwalu Piosenki Dziecięcej Kosakowo 2017 pod hasłem Błękitna Melodia – Z piosenką na fali zostają przeniesione z dnia 18.05.2017 r. (czwartek) na dzień 23.05.2017 r. (wtorek) od godz. 9.00. W związku z powyższym zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 15.05.2017 r. osobiście (w siedzibie Kosakowskiego Centrum Kultury – Rewa, ul. Morska 56) lub drogą elektroniczną (na adres rkis@kosakowo.pl). Uwaga: po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Karta zgłoszenia – Festiwal Piosenki Dziecięcej Kosakowo 2017

Regulamin – Festiwal Piosenki Dziecięcej 2017

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

RKIS

Zaplanuj podróż

Szybkie uruchamianie