Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Festiwal Twórczości dla Dzieci „Karuzela Sztuki” już za nami!

  • kck

W sobotę, 13 maja  2017 r. miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Gminny Dom Kultury w Pierwoszynie wypełnił się dziećmi, które z zaciekawieniem wypatrywały przygotowanych specjalnie dla nich atrakcji. A takowych nie brakowało! Były przedstawienia, liczne konkursy z nagrodami, przeróżne warsztaty, animacje, pokazy oraz stragany z rękodziełem.

Wszystko to za sprawą Festiwalu Twórczości dla Dzieci „Karuzela Sztuki”. Impreza przyciągnęła dzieci i ich opiekunów, pogoda dopisała, a uśmiechnięte buzie małych festiwalowiczów były najlepszym potwierdzeniem tego, że bawili się doskonale!

Dziękujemy Sponsorom oraz Pomysłodawczyni imprezy, Pani Agnieszce Stanek-Pacholczyk z Pasja Aktywność Wsparcie.

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

RKIS

Zaplanuj podróż

Szybkie uruchamianie