Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Festyn Żeglarski

  • sport

Wielbiciele żeglarskich klimatów licznie zebrali się wokół sceny plenerowej w Mechelinkach 17 sierpnia 2018r. Widownię wypełnili nie tylko żeglarze i mieszkańcy Gminy Kosakowo, ale i turyści z całej Polski. Wręczono nagrody za Regaty o Mistrzostwo gminy Kosakowo i Regaty Sołeckie. Chętni wzięli udział w sportowych i muzycznych konkursach przygotowanych przez Karola Dettlaffa. Imprezę prowadzili Anna Padée-Kruszczak i Janusz Frąckowiak. Wieczór uświetniły występy takich artystów, jak: Kamil Badzioch, Andrzej Korycki i Dominika Żukowska, oraz grupa Fucus. Organizatorzy: Gmina Kosakowo, Yacht Club Rewa. Przedsięwzięcie zorganizowano dzięki pomocy firm Gas Storge Poland, Decathlon, Ultramare i Mastpol.

Autor zdjęć: Kacper Frąckowiak

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Szybkie uruchamianie