Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Festyn Żeglarski w Mechelinkach

  • kancelaria

Cóż robią żeglarze, gdy zejdą na ląd (a czasami wbrew pozorom im się to zdarza)? Ci prawdziwi oczywiście natychmiast tęsknią za morzem, a w nieustannej nostalgii towarzyszy im śpiew. Śpiew, rzecz jasna, o żeglowaniu. Naszym żeglarzom z Yacht Clubu Rewa też zdarza się czasem zejść na ląd (rzadko), zdarza się również i pośpiewać (niemalże zawsze). Na Festynie Żeglarskim w Mechelinkach śpiewać zaś będą w zacnym gronie: Ryszard Muzaj, Kamil Badzioch, Kubryk i Fucus nastroją swoje instrumenty i głosy 14 sierpnia br. od godz. 16.30 na scenie plenerowej w Mechelinkach. Wcześniej, o godz. 16.00, odbędzie się uroczyste wręczenie nagród Mistrzostw Gminy Kosakowo w klasie Puck. Wielbicieli szant zapewne nie zabraknie. Impreza odbędzie się w ramach obchodów Dni Gminy Kosakowo. Wstęp wolny.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Szybkie uruchamianie