Gala Krwiodawców

Dnia 22 listopada 2018r. członkowie Kosakowskiego Klubu HDK, z prezesem Andrzejem Śliwińskim na czele, wzięli udział w Gali Krwiodawców Powiatu Puckiego z okazji dni HDK oraz 60-lecia Honorowego Krwiodawstwa PCK. Uroczystość odbyła się w szkole podstawowej w Starzynie. Została zorganizowana przez Zarząd Oddziału Rejonowego PCK w Pucku i dyrekcję szkoły. W spotkaniu uczestniczyli krwiodawcy, samorządowcy, prezesi i dyrektorzy PCK, RCKiK i Klubów HDK z terenu powiatu puckiego. Gala odbyła się w przemiłej atmosferze, było przywitanie gości, program muzyczny – występ Marty Tomczyńskiej, wręczanie odznaczeń, dyplomów i podziękowań. Wójt Gminy Kosakowo podziękował krwiodawcom za bezinteresowne poświęcenie się dla drugiego człowieka, ratowania jego życia i zdrowia oraz zaangażowanie w promocję i rozwój Honorowego Krwiodawstwa na terenie gminy Kosakowo. Wyróżnieni zostali: Danuta Karwowska, Emilia Prus, Jacek Bastian, Adam Szczuko, Rafał Grubba i Andrzej Śliwiński. Gratulujemy!!!