Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Gala Nagród Wójta Gminy Kosakowo

  • kck

Już w piątek 23 lutego o godz. 17:00 w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie odbędzie się Gala Nagród Wójta Gminy Kosakowo za szczególne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej oraz za całokształt dokonań w zakresie upowszechniania i ochrony dóbr kultury, jak również wysokie osiągnięcia sportowe za rok 2017. 

W programie: 

  • Wręczenie Nagród Wójta Gminy Kosakowo
  • Występy Laureatów
  • Koncert Weroniki Korthals promujący singiel ,,Wstrzymam czas”

,,Wstrzymam czas” to pierwszy singiel, który jest zapowiedzią nowego materiału muzycznego Weroniki Korthals. Po sukcesie płyty „On”, która była hołdem złożonym twórczości ks. Jana Twardowskiego, artystka rozpoczęła pracę nad nowymi kompozycjami, które tym razem utrzymane są w nurcie muzyki popularnej.

„Piosenkę dedykuję wszystkim zakochanym, ale szczególnie ciepło myślę o tych, którzy na swoją miłość jeszcze czekają oraz o tych, którzy przekonani są, że najlepsze już za nimi”- mówi wokalistka. Mister Polski 2017

Teledysk do „Wstrzymam czas” nakręcono w styczniu 2018 w pięknej scenerii słonecznego Ejlatu gdzie Weronice towarzyszy Mister Polski 2017 – Jakub Kucner.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter