Gminny Dzień Dziecka w Kosakowie

• kck

Wszystkie dzieci z Gminy Kosakowo zapraszamy do zabawy z bohaterami bajek i baśni z okazji Dnia Dziecka organizowanego przez Wójta Gminy Kosakowo Jerzego Włudzika oraz Kosakowskie Centrum Kultury we współpracy z gminnymi szkołami. Zabawa odbędzie się w niedzielę 3 czerwca br. od godz. 12:00 do godz. 16:00 na placu przy ul. Żeromskiego w Kosakowie. W programie imprezy dla najmłodszych nie zabraknie spotkania z bajkowymi postaciami, wspaniałego występu iluzjonisty, gier, zabaw, konkursów, pokazu bajkowego tańca, kącika z bańkami mydlanymi, dmuchanego placu zabaw jak również konkurencji sportowych przygotowanych przez szkolnych instruktorów i wielu innych niespodzianek.

Wstęp wolny.
W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych zabawa zostanie przeniesiona do Hali Sportowej przy ul. Żeromskiego w Kosakowie.