Gminny Dzień Kobiet

• kck

Wójt Gminy Kosakowo Jerzy Włudzik oraz Kosakowskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają wszystkie Panie (i nie tylko) na koncert wokalno-kabaretowy
,, Kofta, nastroje i żart” z okazji Dnia Kobiet. Impreza odbędzie się 10 marca br. o godz. 17:00 w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie.
,,Kofta, nastroje i żart” to połączenie koncertu ze spektaklem. Usłyszą Państwo piękne piosenki z tekstami Jonasza Kofty w wyjątkowej interpretacji Katarzyny Jamróz. Między innymi Do łezki łezka, Jej portret, Idź swoją drogą czy Podróżą każda miłość jest. W programie nie zabraknie również sporej dawki subtelnych żartów. Piosenki aranżacyjnie i interpretacyjnie utrzymane są w klimacie czarującym.

W koncercie udział wezmą:

Katarzyna Jamróz – aktorka teatralna i filmowa, laureatka Grand Prix Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, znana z wielu programów rozrywkowych TVP, m.in. ,,Co nam w duszy gra”

Rafał Piechota – autor i aktor kabaretu Afera, autor scenariuszy telewizyjnych programów rozrywkowych, twórca Kabaretu Kulturalnego Rafałszerze Bemoli, felietonista radiowy

Jacek Skowroński – aranżer, kompozytor, absolwent poznańskiej Akademii Muzycznej, były kierownik muzyczny zespołu Hanny Banaszak

Marcin Chenczke – absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu, muzyk Filharmonii Poznańskiej

RKIS