Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

II EDYCJA TURNIEJU MIKOŁAJKOWEGO

  • kancelaria

II EDYCJA TURNIEJU MIKOŁAJKOWEGO
Sukces drużyny z Suchego Dworu w II edycji Turnieju Mikołajkowego organizowanego przez Gdyńską Ligę Minifutbolu. W zawodach brało udział 10 ekip zaproszonych przez organizatora. W składzie drużyny z Suchego Dworu znaleźli się: Daniel Pieniawski, Piotr Kodranz, Mateusz Kowalkowski, Daniel Nocoń, Oskar Stodolny, Norbert Stodolny, Brajan Macholla, Jakub Szeliga, Paweł Roszak. Fazę grupową wspomniana ekipa ukończyła na drugim miejscu z dorobkiem 7 pkt. W ćwierćfinale nikt nie przestraszył się Zielonych Dzików z Lęborka, którzy pomimo zawadiacko brzmiącej nazwy zostali odprawieni z dwubramkowym bagażem do domu (2:0). Półfinałowa batalia była już bardziej wyrównana: o wygranej zdecydowała jedna bramka, która okazała się „toksycznym” decydującym ciosem dla ekipy FC Toxic. W finale czekała drużyna FC Balticana. Początek meczu należał do drużyny przeciwnej, ale jak powszechnie wiadomo – prawdziwych mężczyzn nie poznaje się po tym, jak zaczynają. Po szybko straconej bramce potrzebne były stalowe nerwy, wysoki pressing i solidna obrana. Rzut wolny sprzed pola karnego przyniósł upragnione wyrównanie. Koniec wieńczy dzieło – o zwycięstwie zdecydowała loteria rzutów karnych, wygrana 4:3. Drużynie z Suchego Dworu należą się zasłużone gratulacje.   

  

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter