Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Interaktywny Quiz i Akademia z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości

  • kck

Wójt Gminy Kosakowo Jerzy Włudzik, Kosakowskie Centrum Kultury oraz Biblioteka Publiczna Gminy Kosakowo im. Augustyna Necla w ramach drugiego dnia obchodów Święta Niepodległości serdecznie zapraszają do Gminnego Domu Kultury w Pierwoszynie w dniu 10 listopada o godz. 16:00 na Interaktywny Turniej Wiedzy i Akademię z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości.
O godz. 16:00 odbędzie się Interaktywny Turniej Wiedzy Historycznej, w którym weźmie udział młodzież ze szkół podstawowych oraz oddziałów gimnazjalnych. Turniej zostanie przeprowadzony w nowoczesnej formule Quizspotter. Tego typu quiz organizowany jest w Gminie Kosakowo po raz pierwszy.
O godz. 17:00 rozpoczniemy Uroczystą Akademię od ogłoszenia wyników i wręczenia nagród w Konkursie Plastycznym „Niepodległość Oczami Dziecka” zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną Gminy Kosakowo i pana Michała Przysieckiego (konkurs odbył się pod patronatem honorowym IPN Oddział w Gdańsku). Podczas wydarzenia zostanie zaprezentowana książka pana Zygmunta Miszewskiego ,,Nasza droga do niepodległości”, która została wydana przez Wójta Gminy Kosakowo Jerzego Włudzika z okazji 100- lecia Odzyskania Niepodległości. Następnie zostaną wręczone medale z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości mieszkańcom oraz osobom zasłużonym dla rozwoju Gminy Kosakowo. Akademii towarzyszyć będzie koncert Anny i Romualda Spychalskich.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter