Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

IX Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kosakowo

  • sport

Wójt Gminy Kosakowo Marcin Majek we współpracy z Akademią Szachową 8×8 pani Marzeny Gajlewicz zapraszają na IX Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kosakowo – w niedzielę 25 listopada 2018 r. o godz. 9.30, w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie ( ul. Kaszubska 11). Turniej prowadzony będzie systemem szwajcarskim w tempie 2×15 min na partię (7 rund), w kategoriach: Dzieci, Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Open; przewidziane są również nagrody dla najlepszej kobiety turnieju, najlepszego szachisty Gminy Kosakowo oraz najstarszego i najmłodszego gracza. Zapisy przyjmuje Akademia Szachowa pani Marzena Gajlewicz (tel. 606-940-872 lub sms; e-mail: szachy.mgajlewicz@gmail.com;) do czwartku 22 listopada do godz. 16.00. Limit uczestników – (decyduje kolejność zgłoszeń); nie przewiduje się zapisów w dniu Turnieju. Regulamin turnieju, z którym należy się zapoznać, dostępny jest na stronie oraz w siedzibie Referatu ds. Sportu, Turystyki i Rekreacji w Kosakowie (Centrum Sportowe Gimnazjum w Kosakowie), ul. Żeromskiego 11.

 

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Szybkie uruchamianie