Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Joanna Aleksandrowicz Koncert ‘’Od nocy do nocy’’ najpiękniejsze utwory filmowo-musicalowe

  • kck

Serdecznie zapraszamy na Koncert Joanny Aleksandrowicz „Od nocy do nocy”  do Gminnego Domu Kultury w Pierwoszynie dnia 27 kwietnia 2019 r. o godz.18:00. Usłyszymy  najpiękniejsze utwory filmowo – musicalowe m.in: „Noce i Dnie”, „Je suis malade”. Joanna Aleksandrowicz wokalistka młodego pokolenia urodzona w Zduńskiej Woli. Występowała m.in na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Novej Scenie w Bydgoszczy oraz  gościnnie na scenie Teatru Roma w Warszawie. Aktorka filmowa i serialowa. Współpracuje z topowymi reżyserami m.in z Wojtkiem Smarzowskim i Markiem Koterskim. Pierwszy koncert filmowo- musicalowy artystka zagrała we współpracy z członkami zespołu Varius Manx. Od tego czasu regularnie koncertuje.

Organizatorzy: Wójt Gminy Kosakowo Marcin Majek oraz Kosakowskie Centrum Kultury.

Wstęp wolny.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter