Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Kąpieliska w Gminie Kosakowo

  • kancelaria

W 2018 roku w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia na terenie Gminy Kosakowo będą funkcjonowały trzy strzeżone kąpieliska morskie.  W Rewie dwa kąpieliska – jedno od strony Zatoki Puckiej, jedno od strony Zatoki Gdańskiej. W Mechelinkach jedno kąpielisko – między Rewą, a Mechelinkami. Na każdym kąpielisku w godzinach od 9.00 do 17.00 będzie pracowało trzech wykwalifikowanych ratowników. Informacje na temat kąpielisk uzyskać można na portalu kąpieliskowym na stronie internetowej www.sk.gis.gov.pl,   gdzie publikowane będą informacje takie jak: temp. wody, temp. Powietrza oraz prędkość wiatru.

Ponadto informujemy, że dzięki połączonym siłom miasta Gdyni i gminy Kosakowo powstało nowe kąpielisko na granicy Pogórza i Babich Dołów. Łącznie do dyspozycji plażowiczów oddanych zostanie 200 m plaży wraz z kąpieliskiem.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny  w Pucku wydał pozytywną opinię  czystości wody w kąpieliskach na terenie naszej gminy.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Kosakowa do korzystania z uroków plaży.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter