Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

,,Kofta, nastroje i żart” z okazji Gminnego Dnia Kobiet

  • kck

10 marca br. w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie z okazji Dnia Kobiet odbył się koncert wokalno-kabaretowy ,,Kofta, nastroje i żart” w wykonaniu Katarzyny Jamróz, Rafała Piechoty, Jacka Skowrońskiego oraz Marcina Chenczke. Usłyszeliśmy piękne i sentymentalne piosenki z tekstami znanego polskiego  autora Jonasza Kofty w wyjątkowej interpretacji Katarzyny Jamróz. Utwory, które zaprezentowała artystka wzbudziły zachwyt i uznanie wśród licznie zgromadzonej publiczności. Pomiędzy pięknymi utworami czas uświetniał uznany satyryk polskiej sceny kabaretowej Rafał Piechota.  Na każdą przybyłą panią czekał także symboliczny kwiatek oraz słodki poczęstunek. Mieszkankom Gminy Kosakowo raz jeszcze składamy życzenia wszystkiego, co najpiękniejsze i najbardziej kobiece…

Organizatorami wydarzenia byli Wójt Gminy Kosakowo Jerzy Włudzik oraz Kosakowskie Centrum Kultury.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter