Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Koncert Blues Connections w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie

  • kck

W sobotni wieczór 2 lutego 2019 r. w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie odbył się koncert zespołu Blues Connections poświęcony kultowemu artyście Tadeuszowi Nalepie. Znany polski muzyk bluesowy, kompozytor, wokalista, autor tekstów swoją karierę rozpoczął w latach 60-tych. Zasłynął on m. in. z takich utworów jak „Modlitwa” czy „Kiedy byłem małym chłopcem”. W trakcie dwugodzinnego koncertu zebrana publiczność miała okazję posłuchać najsłynniejszych kompozycji autorstwa Tadeusza Nalepy, reagując wzruszeniem na każdy kolejny zaprezentowany utwór. W trakcie muzycznego widowiska zespół zaprezentował również światowe kawałki z nurtu muzyki blues and rock dając przy tym ogromny popis muzycznych i wokalnych umiejętności. Wśród zaprezentowanych utworów można było usłyszeć: „Pożegnalny Blues”, „Modlitwa”, „Musisz Walczyć”, „Kiedy byłem małym chłopcem”, „Everyday I have the Blues”, „Wish You Were Here”, Isn’t She Lovely”, „The Thrill is Gone”, „Sweet Home Chicago” czy „Fragile”.

Skład zespołu:
Mikołaj Flont 
– harmonijki
Michał Jaśkiewicz – gitara, wokal 
Krzysztof Słodkowski gitara basowa, wokal
Michał Landowski – gitara
Maksymilian Kreft – perkusja

Organizatorzy: Wójt Gminy Kosakowo Marcin Majek oraz Kosakowskie Centrum Kultury

Fot. Krzysztof Białek

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter