Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Koncert Renaty Przemyk Akustik Trio z okazji Dnia Kobiet w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie

  • kck

9 marca br. w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie, ze względu na ogromne zainteresowanie, zorganizowano dwa koncerty Renaty Przemyk Akustik Trio z okazji Dnia Kobiet. Na obu kameralnych projektach publiczność wypełniła po brzegi widownię Gminnego Domu Kultury pokazując tym samym, jak wielką popularnością cieszy się Artystka. Jej kultowa piosenka „Babę zesłał Bóg” stała się mottem przewodnim sobotniego wieczoru, czym wzbudziła zachwyt przybyłej publiczności. Dzięki wysmakowanej oprawie aranżacyjnej wyjątkowo czytelny był głos Artystki oraz co za tym idzie, przekaz wszystkich piosenek, które nabrały przez to zupełnie nowej wartości dla odbiorcy. Tego wieczoru można było usłyszeć takie utwory jak: „Fado”, „Ten taniec”, „Nic to jest”, „Ile kosztuje miłość”, „Babę zesłał Bóg”.
Należy również nadmienić, że oprócz świetnej wokalistki (sięgającej po instrumenty perkusyjne) mogliśmy zobaczyć i usłyszeć doskonałych instrumentalistów: Piotra Wojtanowskiego grającego na gitarze basowej, jak i Grzegorza Palkę na gitarze akustycznej.
Poza artystyczną częścią koncertu na przybyłe panie, z okazji ich święta, czekała symboliczna róża, którą Wójt Marcin Majek, Zastępca Wójta Marcin Kopitzki, jak i Dyrektor Kosakowskiego Centrum Kultury Krzysztof Andruszkiewicz osobiście wręczali przed rozpoczęciem koncertu. Ten doskonały muzyczny wieczór zapewne na trwale zapisze się w pamięci zgromadzonej publiczności.
Organizatorami wydarzenia byli: Wójt Gminy Kosakowo Marcin Majek oraz Kosakowskie Centrum Kultury.

Więcej zdjęć dostępnych na facebooku Kosakowskiego Centrum Kultury pod linkiem:
https://www.facebook.com/pg/kulturakosakowo/photos/?tab=album&album_id=1944900718971472
Zapraszamy do obejrzenia.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter