Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Koncert Zespołu Studio Accantus

  • kck

Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszej gminy na niecodzienny koncert zespołu Studio Accantus do Gminnego Domu Kultury w Pierwoszynie w dniu 15 września br. o godz. 18:00.

Studio Accantus to zespół twórców i wykonawców tworzących własne projekty autorskie, obok których nie da się przejść obojętnie, mają ogromny talent i niezwykle wzruszają. Propagują musical w Polsce i jak na razie świetnie im to wychodzi. Docierają do szerokiej grupy swoich wielbicieli przez YouTube, a ich odsłony osiągają tysiące odtworzeń.

Wstęp wolny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zagwarantowany udział w koncercie dla osób, które potwierdzą swoją obecność na podstawie zaproszeń. Bezpłatne zaproszenia do odbioru w siedzibie Kosakowskiego Centrum Kultury w Rewie w godz. 08:00-16:00.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter