Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Kreatywne warsztaty z tworzenia masek karnawałowych

  • kck

1 lutego w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie odbyły się kreatywne warsztaty z tworzenia masek karnawałowych. Wśród ferii barw, mieniących cekinów i brokatów, kolorowych piór i materiałów uczestnicy stworzyli niepowtarzalne dzieła, które można podziwiać na zamieszczonej fotorelacji. Twórczej pracy towarzyszyła karnawałowa muzyka, która umilała zebranym czas, jak i inspirowała do tworzenia unikatowych dzieł od początku do końca wykonanych samodzielnie.

W najbliższym czasie, tj. 12 lutego zapraszamy do Gminnego Domu Kultury w Pierwoszynie na kolejne wesołe, przepełnione kolorami, Warsztaty Walentynkowe. 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter