Maraton Kosakowski o Mistrzostwo Polski na dystansie maratonu – Turniej karcianej Baśki

• sport

20 stycznia w Centrum Sportowym w Kosakowie, odbędzie się turniej sportowy Maraton Kosakowski o Mistrzostwo Polski na dystansie maratonu.
Turniej karcianej Baśki odbędzie się pod patronatem Wójta Gminy Kosakowo Jerzego Włudzika.

Turniej zostanie rozegrany w jednej z najnowocześniejszych hal sportowych na Pomorzu. Maraton będzie rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry – Baszka Méster Sport, w trzech kategoriach: indywidualnej, drużynowej oraz par. W turnieju zostanie rozegranych 8 rund po 32 rozdań. Wszyscy zawodnicy będą rywalizować o puchary oraz nagrody rzeczowe. Dla uczestników turnieju przygotowano pamiątkowy button.

Maraton Kosakowski, zostanie rozegrany w Kosakowskim Centrum Sportu, ul. Żeromskiego 11.
Drużyny do turnieju – czteroosobowe należy zgłaszać w dniu imprezy: 20 stycznia 2018 r., zapisy, godz. 13 – 13.50. Turniej sportowy godz. 14.10.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Turnieju.