Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Mechelinki docenione na IX Pomorskiej Gali Żeglarskiej 2017 r.

  • kancelaria

W sobotę 2 grudnia br. odbyło się żeglarskie podsumowanie sezonu 2017 w województwie pomorskim. Mamy dużo powodów do radości, nagrody do Gminy Kosakowo trafiły zarówno za osiągnięcia organizacyjne jak i sportowe. Cykl Pucharu Kaszub, którego jedna z edycji odbyła się w Mechelinkach dostał nagrodę w kategorii : „Pomorskie Żeglarskie Wydarzenie Roku 2017„ w imieniu organizatorów oraz Gminy Kosakowo nagrodę odebrał zastępca Wójta Marcin Majek.

Nagrody zdobyli również

– 2 miejsce w klasyfikacji generalnej – Stowarzyszenie Port Mechelinki

– 2 miejsce chłopców – Konrad Kunc – Stowarzyszenie Port Mechelinki

– 5 oraz 6 miejsce dziewczynek – Hanna Duda oraz Alicja Saj – Stowarzyszenie Port Mechelinki.

Jest to dla nas niesamowite wyróżnienie i potwierdzenie, że idziemy w dobrym kierunku. Były to jak do tej pory największe regaty zorganizowane w Gminie Kosakowo. Na starcie stanęło około 100 zawodników. Cieszymy się, że żeglarsko możemy reprezentować Gminę Kosakowo oraz  regaty organizowane przez Stowarzyszenie Port Mechelinki doceniane są na takich wydarzeniach.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom, wolontariuszom, rodzicom oraz członkom Stowarzyszenia Port Mechelinki za pomoc i zaangażowanie.
Podziękowania należą się również Gminie Kosakowo za wsparcie i zaangażowanie zarówno finansowe jak i promocyjne bez , którego taki sukces nie był by możliwy.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter