Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Memoriał Andrzeja Reymana

  • kancelaria

MEMORIAŁ ANDRZEJA REYMANA

Sekretarz Pomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego, wybitny trener żeglarski, wychowawca wielu pokoleń świetnych sportowców i sędziów regatowych, sędzia główny licznych regat rangi mistrzostw Świata i Europy, Andrzej Reyman – na wieczną wachtę odszedł 1 września 2010 r. Z góry spod masztów nieba będzie sędziował i kibicował zawodnikom w klasach: Puck i Finn startującym w Memoriale – 8 i 9 września br.

Harmonogram: 

8.09.2018r. (sobota)

godz. 9.00 – przyjmowanie zgłoszeń,

10.00-14.00 – otwarcie i regaty;

9.09.2018r. (niedziela)

godz. 10.00-14.00 – regaty,

14.00 – zakończenie.

Organizatorzy: Yacht Club Rewa, Gmina Kosakowo.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Szybkie uruchamianie