Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Mikołajki piłkarskie ze Sztormem Mosty

  • sport

3 grudnia 2017 r. w hali Centrum Sportowego Kosakowo odbyły się piłkarskie Mikołajki ze Sztormem Mosty.

W harmonogramie imprezy znalazły się mecze, w których zaprezentowały się wszystkie zespoły juniorskie Sztormu Mosty: od najstarszych roczników 2001-2003 (junior B) trenera Mirosława Kowalewskiego, poprzez 2004-2005 (junior C) trenera Tomasza Tuttasa, 2006-2007 trenerów Adama Mackiewicza i Marcina Kośnika, 2008-2009 trenerów Adriana Niewiadomskiego i Krystiana Pobłockiego, 2010 trenerów Michała Michalskiego i Tomasza Barczaka, do najmłodszych – 2011-2013 trenera Pawła Formelli.

W meczach towarzyskich zagrały między sobą również reprezentacje złożone z Rodziców młodych piłkarzy, Trenerów Sztormu Mosty, zawodników V-ligowej drużyny seniorskiej, piłkarzy zebranych przez obecnego szkoleniowca Sztormu Mosty – „Cybulski-Team”, byłych piłkarzy Sztormu – „Sztorm Oldboys”, a także reprezentacje Urzędników i Radnych Gminy Kosakowo oraz Ochotniczej Straży Pożarnej Kosakowo.

W przerwach między grami dzieci zabawiał Bałwanek Olaf, a imprezę prowadziła Anna Padée-Kruszczak z Referatu Sportu, Turystyki i Rekreacji wraz z Piotrem Fosem Wiceprezesem Sztormu Mosty. Za udział w zawodach pamiątkowe medale i upominki dla najmłodszych wręczali Wójt Gminy Kosakowo Jerzy Włudzik wraz z Prezesem Sztormu Mosty Antonim Wicą.

Zdjęcia: Adam Schröder

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Szybkie uruchamianie