Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Mikołajkowe Morsowanie z Ticadą

  • kancelaria

Mikołajkowe Morsowanie z Ticadą

Dziękujemy wszystkim, którzy 10 grudnia br. dołączyli się do Morsowania z Ticadą w Mikołajkowym klimacie. Jednocześnie chcielibyśmy serdecznie i gorąco podziękować zastępcy wójta Marcinowi Majek za obecność i osobiste zaangażowanie, a także objęcie Honorowym Patronatem naszego wspólnego gminnego morsowania. Klimat imprezy, aura oraz niecodzienne okoliczności przyrody pozwoliły wydzielić ogromne ilości pozytywnej energii, zwykłej ludzkiej życzliwości oraz wspólnie, rodzinnie przeżyć niezapomnianą przygodę na świeżym powietrzu. Szczególne podziękowania należą się naszym przyjaciołom Sabinie i Adamowi za przygotowanie, na bazie tradycyjnej wojskowej kuchni polowej, pysznego gorącego posiłku regeneracyjnego oraz pozostałym wspaniałym „cukiernikom” za przyniesione domowe wypieki. Pozostałym morsom serdecznie dziękujemy za obecność i dobry humor. Rekordowo w tym szczególnym dniu w kółku morsowym doliczyliśmy się do liczby 62. 

Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia może być doskonałą okazją na pobicie tego rekordu.

Motto: „ubi Ticada ibi adventum” (… gdzie Ticada tam przygoda …)

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter