Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

I Mikołajkowy Maraton Zumby za nami!

  • sport

Erupcja endorfin, lawina pozytywnej energii i blisko 200 uczestników! Kumulacja pozytywnej siły w jednym miejscu i czasie – mowa oczywiście o I Mikołajkowym Maratonie Zumby w Kosakowie, którego organizatorami byli: Wójt Gminy Kosakowo – Marcin Majek oraz Szkoła tańca Step by Step.
9 fantastycznych instruktorów z Trójmiasta wycisnęło z uczestników siódme poty.
Maraton był charytatywny. Udało nam się zebrać 3225,65 zł na operację pani Darii Bilik – Spaleniak.
Dziękujemy wszystkim Fundatorom nagród oraz partnerom: Good Luck Club Squash Gdynia, Architektki Piękna – Gabinet Kosmetyczny, Pizzeria Ibis, TICADA Diving Center, 8 – Handmade Wool Cap, Aikido Gdynia Ikigai Dojo, Elefun Pogórze, Salon Expert K&L Forum Gdansk, STEP BY STEP – Twoja szkoła tańca w Trójmieście, Zielona Wyspa, Abacosun Gdynia Obłuże, Centrum Sportowe Kosakowo, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych „PEKO”, Depilconcept, Rukola – Twój catering dietetyczny, Fajna Babka, Salon Fryzjerski Krzebietke Hair Design, Aloha Kiteboarding, VICA catering, Salony Fryzjerskie O’LA, Nata Aqua, Pracownia Florystyczna „EM”, Family World – Centrum Zabawy i Nauki, Instytut Kosmetologii Beyoutiful, Beauty-Atelier Salon Kosmetyczny Kosakowo.

Całość imprezy uświetnił występ Marysi Brzezińskiej – mieszkanki Suchego Dworu wraz z trenerką Pauliną Cwynar i bratem Grzegorzem. Mieliśmy okazję podziwiać wyczyny na rolkach – freestyle slalom synchroniczny w parze, speed slalom oraz jazdę wyczynową.

Do zobaczenia na przyszłych Maratonach Zumby w Kosakowie!

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Szybkie uruchamianie