Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Miss Ziemi Kaszubskiej oraz Miss Nastolatek Ziemi Kaszubskiej 2017

  • kck

Wybory Miss Ziemi Kaszubskiej oraz Miss Nastolatek Ziemi Kaszubskiej 2017

Już po raz siódmy odbyły się w gminie Kosakowo Wybory Miss Ziemi Kaszubskiej oraz Miss Nastolatek Ziemi Kaszubskiej. W piątek 28 kwietnia br. zaprezentowały się w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie, najpiękniejsze dziewczyny z całych Kaszub. Koronę dla najpiękniejszej zdobyła Roksana Grzywacz z Pelplina. Pierwszą Wicemiss została Jenifer Kowalewska z Gdańska, natomiast tytuł Drugiej Wicemiss przypadł Wiktorii Łęckiej. Miss Publiczności została Kamila Tokarska z Gdańska. Wśród nastolatek najwyżej oceniona przez Jury okazała się siedemnastoletnia Julia Konwińska. Pierwszą Wicemiss Nastolatek została Kinga Starostina z Gdyni.

Wydarzenie uświetnił koncert Zespołu One Moment. Choreografię przygotowała Magdalena Gadulska. Galę poprowadził Krzysztof Andruszkiewicz.

Organizatorzy:
Kosakowskie Centrum Kultury oraz Przedsiębiorstwo Imprez Artystycznych Impresario

Organizatorzy Wyborów pragną podziękować wszystkim Sponsorom, bez których coroczny festiwal kobiecego piękna nie mógłby się odbyć.

Sponsorzy nagród:
P.H.U. Celstan w Kosakowie, Hotel Skipper w Rewie, Kwiaciarnia A. K. Flora, Salon Kosmetyczny Beauty Atelier, Na Elegancko – Disco Club Gdynia by Coco, Red Wings, Murkam, Hotel Astor Jastrzębia Góra, Salon Sukien Ślubnych Alicja Brzezińska, LATOCHA – Tomasz Latocha

Partnerzy: Stena Line

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

RKIS

Zaplanuj podróż

Szybkie uruchamianie