Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Mistrzostwa Powiatu w Futsalu „Kibol-Cup 2018” Dębogórze Wybudowanie ze srebrem!

 • kancelaria

4 marca 2018 r. w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich „Cetniewo” we Władysławowie po raz 13. rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Puckiego w Futsalu – „Kibol-Cup” o Puchar Burmistrza Władysławowa.

W Turnieju wzięło udział 15 najlepszych futsalowych drużyn z terenu powiatu puckiego. Zostały one podzielone na trzy 5-drużynowe grupy, a do ćwierćfinałów awans zyskiwały dwie najlepsze z każdej grupy oraz dodatkowo, uzupełniając najlepszą ósemkę – dwie najlepsze z trzecich miejsc. Gminę Kosakowo reprezentowały 4 zespoły. Do grupy B, z Dębogórzem Wybudowaniem, zostały dolosowane dwie kolejne kosakowskie ekipy, które dostały się to turnieju dzięki dzikim kartom: Hito-Sushi Dębogórze Wybudowanie i Dębogórze. Sztorm Mosty rywalizował w grupie C.

Z 1. miejsca do fazy pucharowej awans uzyskało Dębogórze Wybudowanie, które wygrało 2 pierwsze mecze grupowe, następnie po bratobójczym meczu przegrało z Hito-Sushi i na koniec wygrało derby z Dębogórzem. Hito-Sushi również rozpoczęło turniej od zwycięstwa, następnie zremisowało z Dębogórzem, wygrało z Dębogórzem Wybudowaniem i mimo porażki w ostatnim meczu uzyskało awans z 3. miejsca. Dorobek punktowy Dębogórza w grupie to 1 remis w drugim spotkaniu. Sztorm Mosty rozpoczął zmagania od dwóch porażek, m.in. z późniejszym zwycięzcą turnieju Bajaderą, a 2 wygrane w ostatnich meczach pozwoliły co prawda zająć w grupie 3. miejsce, jednak nie wystarczyło ono do awansu i dalszej gry.

W pierwszym ćwierćfinale bliscy sprawienia niespodzianki byli zawodnicy Hito-Suchi: w meczu z Bajaderą szybko zdobyli bramkę na 1:0 i przez długi czas utrzymywali prowadzenie, jednak piłkarze z Pucka zdołali doprowadzić do remisu 1:1, a w końcowych sekundach zdobyć bramkę na 2:1. W trzecim ćwierćfinale, po nerwowej końcówce, Dębogórze Wybudowanie pokonało 2:1 Solar Władysławowo, a w meczu półfinałowym aż 5:0 – Drewniaki Władysławowo. W finale, po wyrównanym meczu, Dębogórze Wybudowanie przegrało 0:2 z Bajaderą Puck.

 

Wszystkie wyniki:
Grupa A: JW-1832 – OL-Trans 0:1, Mrzezino – Leśniewo 1:0, Solar – JW-1832 1:1, OL-Trans – Mrzezino 0:0, Leśniewo – Solar 0:4, JW-1832 – Mrzezino 3:1, OL-Trans – Leśniewo 1:0, Mrzezino – Solar 1:4, Leśniewo – JW-1832 0:5, Solar – OL-Trans 0:1.

 

Tabela gr. A:

 1. OL-Trans (Puck), 10 pkt., 3-0
 2. Solar Władysławowo, 7 pkt., 9-3 (los.)
 3. JW-1832 Rozewie, 7 pkt., 9-3 (los.)
 4. Mrzezino, 4 pkt., 3-7
 5. Leśniewo, 0 pkt., 0-11

 Grupa B: 19+ – Dębogórze Wyb. 1:2, Kaszubia – Hito-Sushi 0:3, Dębogórze – 19+ 1:2, Dębogórze Wyb. – Kaszubia 2:1, Hito-Sushi – Dębogórze 0:0, 19+ – Kaszubia 2:1, Dębogórze Wyb. – Hito-Sushi 2:3, Kaszubia – Dębogórze 3:1, Hito-Sushi – 19+ 1:3, Dębogórze – Dębogórze Wyb. 0:3.

 Tabela gr. B:

 1. Dębogórze Wybudowanie, 9 pkt., 9-5
 2. 19+ (Władysławowo), 9 pkt., 8-5
 3. Hito-Sushi (Dębogórze Wyb.), 7 pkt., 7-5
 4. Kaszubia Starzyno, 3 pkt., 5-8
 5. Dębogórze, 1 pkt, 2-8

 Grupa C: Bajadera – Sztorm 1:0, Drewniaki – Łętowice 3:0, Zatoka – Bajadera 2:2, Sztorm – Drewniaki 2:4, Łętowice – Zatoka 0:1, Bajadera – Drewniaki 4:1, Sztorm – Łętowice 4:3, Drewniaki – Zatoka 3:2, Łętowice – Bajadera 0:6, Zatoka – Sztorm 2:5.

 Tabela gr. C:

 1. Bajadera (Puck), 10 pkt., 13-3
 2. Drewniaki Władysławowo, 9 pkt., 11-8
 3. Sztorm Mosty, 6 pkt., 11-10
 4. Zatoka 95 Puck, 4 pkt., 7-10
 5. Łętowice-Team, 0 pkt., 3-14

 Ćwierćfinały:

Bajadera (Puck) – Hito-Sushi (Dębogórze Wyb.) 2:1

OL-Trans (Puck) – JW-1832 Rozewie 3:2

Dębogórze Wybudowanie – Solar Władysławowo 2:1

Drewniaki Władysławowo – 19+ (Władysławowo) 0:0 k.4:3

 Półfinały:

Bajadera (Puck) – OL-Trans (Puck) 1:1 k.4:3

Dębogórze Wybudowanie – Drewniaki Władysławowo 5:0

 Mecz o III miejsce:

OL-Trans (Puck) – Drewniaki Władysławowo 5:1

 Finał:

Bajadera (Puck) – Dębogórze Wybudowanie 2:0

Od pierwszych meczów kosakowskim drużynom kibicował obecny na turnieju Wójt Jerzy Włudzik, a zawody tradycyjnie prowadził p. Janusz Nowicki. Nagrody ufundowali: Burmistrz Władysławowa Roman Kużel – puchar za I miejsce, Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk – puchar za II miejsce, Wójt Gminy Kosakowo Jerzy Włudzik – puchar za III miejsce, Jerzy Tkaczyk, Przew. Rady Gminnej Zrzeszenia LZS w Pucku – puchar za IV miejsce, Grzegorz Białas, Dyrektor CKPiS we Władysławowie – statuetka dla najlepszego strzelca, Janusz Nowicki, Z-ca Dyrektora CKPiS we Władysławowie – statuetka dla najlepszego bramkarza.

Lista strzelców i wszystkie wyniki na stronie: cup.kibol.pl

 

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter