Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Mistrzostwa Powiatu Puckiego w Futsalu – „Kibol-Cup 2018”

  • sport

Tradycyjne Mistrzostwa Powiatu Puckiego w Futsalu „Kibol-Cup” odbędą się w niedzielę 4 marca 2018 r. od godz. 9.00 w Hali OPO Cetniewo we Władysławowie. Oficjalne Otwarcie Turnieju nastąpi o godz. 10.55, mecze półfinałowe przewidziano na godz. 13.45, a zakończenie – na godz. 14.55.

Z Gminy Kosakowo bezpośrednią kwalifikację do udziału w tegorocznym turnieju uzyskały drużyny Dębogórza Wybudowania i Sztormu Mosty, które zajęły najwyższe miejsca w styczniowym „Kosakowiak-Cup”. Do tej pory z naszej gminy, w 12 edycjach turnieju, miejsca medalowe zajmowały: Dębogórze (III m. w 2007 r. i II m. w 2011 r.) oraz Dębogórze Wybudowanie (I m. w 2013 r., II m. w 2015 r. i III m. w 2016 r.); dwukrotnie również kosakowscy piłkarze zdobywali tytuły Króla Strzelców: Sebastian Kurdziel z Mostów (w 2012 r.) i Tomasz Lewańczyk z Dębogórza Wybudowania (w 2013 r.).

Honorowy patronat nad XIII Kibol-Cup objął Burmistrz Władysławowa Roman Kużel. Puchar za II miejsce ufundował Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk, za III – Wójt Gminy Kosakowo Jerzy Włudzik, a za IV – Przew. RG LZS Puck Jerzy Tkaczyk; statuetkę dla najlepszego strzelca ufundował Dyrektor CKPiS we Władysławowie Grzegorz Białas, a dla najlepszego bramkarza Z-ca Dyrektora CKPiS we Władysławowie Janusz Nowicki.

Szczegóły dotyczące Turnieju: http://cup.kibol.pl/

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Szybkie uruchamianie