Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza w Kosakowie

  • kancelaria

Tradycją stał się już udział Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kosakowie w corocznych Turniejach Wiedzy Pożarniczej.  I w tym roku młodzi strażacy godnie reprezentowali naszą Gminę w powiecie,na trzech etapach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej: Towarzyskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej Kosakowo-Puck, który odbył się w Pucku 24.02. br. i w jego wyniku zostali wytypowani reprezentanci do udziału w Eliminacjach Gminnych  OTWP.  Konkurs ten odbył się w straży w Leśniewie 15.03.br. Swoją Drużynę reprezentowali tam: Karol Tomeczkowski, Krzysztof Kąkol, Zofia Stasiak, Grzegorz Brzeziński, Dominika Trepczyk, Jakub Trepczyk, Klaudia Bisewska, Kacper Kmiecik i Klaudia Tomeczkowska. Po zaciętej rywalizacji Krzysztof Kąkol zdobył pierwsze miejsce w grupie szkół podstawowych  i tym samym zakwalifikował się do etapu powiatowego.  Turniej powiatowy odbył się 5.04. br w Krokowej i na tym etapie nasz reprezentant, również odniósł  duży sukces i zdobywając zaszczytne II miejsce w swojej kategorii wiekowej. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.  :)

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter