Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich- nie odbędzie się 14.12.br

Niestety w dniu 14.12.br bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacji nie odbędą się, z powodu choroby konsultanta. O kolejnym terminie poinformuje jak tylko zostanie on wyznaczony.

Za utrudnienia przepraszamy.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wejherowie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.

Najbliższe spotkania z konsultantami LPI FE, odbędą się:

PUCKPowiatowy Urząd Pracy w Pucku, ul. Elizy Orzeszkowej 7.

• 14.12.2017 – godz. 09.00-11.30,

KosakowoUrząd Gminy Kosakowo, ul. Stefana Żeromskiego 69.

• 14.12.2017 – godz. 12.30-15.00,

Konsultanci LPI FE będą dyżurować w podanych wyżej godzinach. Czekamy na wszystkich zainteresowanych tematyką Funduszy Europejskich.

Ze względu na duże zainteresowanie konsultacjami w Gminie Kosakowo, zachęcamy mieszkańców do telefonicznego potwierdzenia i ustalenia godziny indywidualnych konsultacji pod nr tel. 58-572-94-52

Centrum Sportowe Kosakowo 500+