Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

MOBILNY SYSTEM INFORMACJI DLA MIESZKAŃCÓW

  • kancelaria

MOBILNY SYSTEM INFORMACJI DLA MIESZKAŃCÓW

 

Informujemy Państwa, iż uruchomiliśmy w naszej gminie aplikację BLISKO należącą do ogólnopolskiego systemu SISMS, informującą mieszkańców o zagrożeniach pogodowych czy wydarzeniach kulturalnych.

 

Zapraszamy do dołączenia do bezpłatnego systemu informacji lokalnej. Za jego pomocą otrzymywać Państwo będziecie informacje o sprawach wpływających na komfort życia: ostrzeżenia wojewódzkie, informacje z Urzędu Gminy jak i Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych PEKO.

 

Jak to zrobić?

Należy w pobranej aplikacji wpisać Gminę Kosakowo. BLISKO zaproponuje nadawców z obszaru, a Państwo zdecydują z jakich serwisów tematycznych będą mogli przesyłać do informacje. O otrzymaniu informacji aplikacja powiadomi tak, jak przy nadejściu SMS-a.

 

 

 

 

 

https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawcy/91950/Kosakowo

 

https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/0901ada0/Gmina-Kosakowo

 

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter