Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Muzyczne pożegnanie lata w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie

  • kck

16 września w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie odbył się koncert ”Muzyczne okruchy lata”. Widzów muzyką czarowali: Łukasz Wroński – tenor, artysta Teatru Wielkiego Opery Narodowej , Aleksandra Bieg – Piaseczna – pianistka, wykładowca Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz Zespół Wokal z Gminy Kosakowo. Wykonali oni przeboje z musicali, popularne piosenki i najbardziej znane operetkowe arie. Można było usłyszeć m.in. takie utwory jak: La donna e mobile , Gwiazdy z musicalu Les Miserables czy Brunetki, blondynki. Przed rozpoczęciem koncertu przybyli goście mogli skorzystać w foyer z gorących napojów oraz słodkiego poczęstunku.
Na zakończenie koncertu artyści zostali nagrodzeni przez publiczność owacjami na stojąco, a także kwiatami wręczanymi przez Wójta Gminy Kosakowo Jerzego Włudzika oraz Dyrektora Kosakowskiego Centrum Kultury Krzysztofa Andruszkiewicza.
Koncert okazał się bardzo udany. Przybliżył mieszkańcom muzykę klasyczną i sprawił, że stała się bardziej przystępna.

fot. Małgorzata Gorzała Oleszczuk

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter