Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Nagrody Wójta Gminy Kosakowo – uroczysta Gala 2019

  • sport

Zapraszamy Państwa serdecznie w czwartek 7 marca br. na godzinę 18.00 do Gminnego Domu Kultury w Pierwoszynie, gdzie odbędzie się coroczna Gala Wręczenia Nagród Wójta Gminy Kosakowo za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu i kultury. Kto w tym roku sięgnie po zaszczytne laury? – warto przekonać się samemu, zwłaszcza że w programie imprezy nie zabraknie niespodzianek artystycznych uświetniających uroczystość. Gwiazdą wieczoru będzie KASZUBSKI IDOL – Magdalena Mikulska – utalentowana Mieszkanka Gminy Kosakowo. Dodatkowo szykujemy dla Państwa niespodzianki taneczne w wykonaniu dzieci i młodzieży z Gminy Kosakowo oraz pary tanecznej Marty Natywo i Macieja Matczaka Mistrzów Polski i Półfinalistów Mistrzostw Świata formacji tanecznych.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Szybkie uruchamianie