Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Zmiana numeru telefonu do nowej przychodni w Suchym Dworze

  • kancelaria

Informujemy mieszkańców o rozpoczynającej swą działalność z dniem 20 listopada br. w miejscowości Suchy Dwór nowej Przychodni Zdrowia.  Poza przychodnią POZ dla dzieci zdrowych i chorych w ramach kontraktu z NFZ (od grudnia 2018.), wizyt domowych i gabinetu pielęgniarki środowiskowej przychodnia będzie świadczyła usługi konsultacji chirurgicznych, zabiegi podologiczne, konsultacje urologiczne.

Możliwe będzie również skorzystanie z oferty małoinwazyjnych zabiegów leczenia żylaków, przeszczepów skóry oraz leczenia przepukliny. Zapisy od 15 listopada br.

 

Zaktualizowany numer do przychodni w  Suchym Dworze

ul. Sowia 3, 81-198 Suchy Dwór

tel.  58 732 50 85

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter