Obchody z okazji zakończenia II Wojny Światowej w Europie

W rocznicę zakończenia II Wojny Światowej w asyście wojskowej złożyliśmy kwiaty w Kwaterze Żołnierzy Wojska Polskiego poległych w Wojnie Obronnej 1939 r. obok cmentarza w Kosakowie oraz pod Pomnikiem Żołnierzy WP i AR naprzeciw Urzędu Gminy Kosakowo. Hołd poległym żołnierzom złożyli wójt gminy Kosakowo Jerzy Włudzik, zastępca wójta Marcin Majek, proboszcz p.w. św. Antoniego ks. kanonik Jan Grzelak, przedstawiciele Marynarki Wojennej RP, Akademii Marynarki RP, radni oraz sołtysi, przedstawiciele Związku Piłsudczyków RP koło Kosakowo, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oddz. Dębogórze – Kosakowo, członkowie koła Platformy Obywatelskiej Kosakowo, dyrektorzy i uczniowie szkół, reprezentanci Rodzinnych Ogródków Działkowych im. Obrońców Kępy Oksywskiej, 13 Kosakowska Drużyna Harcerek „Chata” im. Krystyny Krahelskiej. Dziękujemy za obecność.

Centrum Sportowe Kosakowo 500+ Biuro Polityki Społecznej informuje, że od września 2016r. wypłaty świadczeń 500+ realizowane będą pomiędzy 25 a 30 dniem każdego miesiąca. 500+