Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

OSP KOSAKOWO i MORSKA BAZA SZKOLENIOWA TICADA

  • kancelaria

W dniu 17 lutego 2018r. na akwenie Zatoki Puckiej, w rejonie przystani rybackiej w Mechelinkach, instruktorzy Morskiej Bazy Szkoleniowej TICADA zrealizowali i przeprowadzili kolejne już szkolenie zastępów Ochotniczej Straży Pożarnej w Kosakowie z zakresu działań ratownictwa wodnego. Tradycyjnie firma SANTI użyczyła naszym strażakom najnowszej generacji skafandry, których użyto do realizacji praktycznego etapu ćwiczenia. Całe przedsięwzięcie stanowiło następny etap zaplanowanych, cyklicznych działań i szkoleń na rzecz przygotowania i wdrożenia procedur działań ratownictwa wodnego dla zastępów ratowniczych OSP KOSAKOWO realizowanych przez Morską Bazę Szkoleniową TICADA. Tym razem szeregi instruktorskie zasilił przedstawiciel PSP Gdynia p. Jakub Friedenberger, a dzięki uprzejmości OSP Kosakowo, do ćwiczących dołączył zastęp PSP Puck oraz zaproszony przedstawiciel Policji również z Pucka. Wspólne działania oraz włożony wysiłek zaowocował wymianą doświadczeń i przyczynił się do wzbogacenia wiedzy wszystkich uczestników ćwiczenia, co w prosty sposób przełoży się na podniesienie poziomu bezpieczeństwa mieszkańców gminy oraz wszystkich pozostałych osób korzystających z aktywnego wypoczynku na wodach gminy Kosakowo.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter