Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Pierwsze warsztaty kreatywne dla dzieci w trakcie Gminnych Dożynek 2018

  • kck

Nowością tegorocznych Gminnych Dożynek odbywających się jak co roku we wrześniu były warsztaty kreatywne dla najmłodszych uczestników Święta Plonów przygotowane przez Kosakowskie Centrum Kultury.
Zajęcia kreatywne skierowane do dzieci, ale i nie tylko, również mamy czynnie i z dużym zaangażowaniem brały udział w tworzeniu niepowtarzalnych i jedynych w swoim rodzaju dekoracji oraz ozdób z wykorzystaniem materiałów naturalnych takich jak kwiaty, zioła, rośliny, zboża, przyprawy, owoce itp., cieszyły się ogromnym powodzeniem podczas Dożynek Gminy Kosakowo 2018.
W trakcie dwugodzinnych warsztatów, uczestnicy stworzyli własne dekoracje takie jak kompozycje kwiatowe, wianki, pachnące obrazki wyklejane przyprawami i ziołami itp. Wykonane ozdoby uczestnicy mogli zabrać ze sobą jako pamiątkę tegorocznych dożynek.
Celem warsztatów kreatywnych z wykorzystaniem plonów oraz darów ziemi było nauczenie dzieci jak w inny, ciekawy i niekonwencjonalny sposób można wykorzystać plony oraz dary ziemi.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter