Używana przez Ciebie przeglądarka jest nieaktualna. Prosimy o aktualizację.
cofnij

Pierwszy Walentynkowy Bieg Parami w Rewie – 18.02.2018r. – relacja

  • sport

Za nami Pierwszy Walentynkowy Bieg Parami!

Po raz pierwszy w historii gminnych biegów, w Rewie 18.02.2018r. spotkało się 180 par, które postanowiły pobiec w Pierwszym Walentynkowym Biegu Parami.

Był to bieg na dystansie 3,5 km, którego trasa przebiegała ulicami Rewy oraz plażą, wzdłuż linii brzegowej, dzięki czemu startujący mieli szansę poznać uroki Rewy, najpiękniejszych gminnych plaż i zatoki puckiej. Na starcie rozgrzewkę dla wszystkich przeprowadził trener personalny z Movewell. Bieg otworzył wystrzałem Wice Wójt Gminy Kosakowo Marcin Majek.

Zawody zostały przeprowadzone w klasyfikacji ogólnej dla wszystkich par i odrębnej klasyfikacji dla mieszkańców Gminy Kosakowo. Nagrody przyznawane były dla najlepszych par od I do VIII miejsca w kategorii Open i od I do III w kategorii mieszkańcy Gminy Kosakowo.  

Najlepszą parą w klasyfikacji generalnej okazali się Monika Dubiella i Michał Derdowski z Mirotek, drugie miejsce zajęła para Agata Stankiewicz i Michał Olejnik  z Gdyni, a na trzecim miejscu na metę wbiegli Alicja Misiak i Karol Kaczmarczyk z Susza. Kolejne miejsca również wyróżnione nagrodami od sponsorów zajęli odpowiednio: 4. Patrycja i Andrzej Breza (Dziemiany), 5. Ewa Maj-Płotka i Grzegorz Kępka (Wejherowo), 6. Joanna i Kryspin Garscy (Bytów), 7. Natalia Machul i Grzegorz Książek (Rumia), 8. Iwona Rok-Czapiewska i Piotr Czapiewski (Gdańsk).

Wśród mieszkańców Gminy Kosakowo pierwsze miejsce zajęli: Justyna Kaniewska i Andrzej Śliwiński (Kosakowo), jako drugie linię mety przekroczyła para: Monika Włudzik i Sylwia Bazan (Kosakowo), a trzecie miejsce zajęły: Aleksandra Śliwińska i Sylwia Brzozowska (Kosakowo).

Nagrody na mecie wręczał Wice Wójt Gminy Kosakowo Pan Marcin Majek, wraz z prowadzącą imprezę Anną Padée-Kruszczak oraz przedstawicielem sponsora głównego –Hotelu Skipper Panem Sławomirem Maćkowskim.

Na wszystkich uczestników, którzy ukończyli bieg czekał pamiątkowy medal, ciepła herbata i wspólne zdjęcie z Retro Fotobudki.

Wśród uczestników rozlosowano również nagrody od sponsorów imprezy.

Ten nowy projekt sportowy w gminie Kosakowo spotkał się z tak wielkim zainteresowaniem i entuzjazmem, że z pewnością na stałe zagości w kalendarzu imprez sportowych Gminy Kosakowo.

Organizatorzy serdecznie dziękują za pomoc w zabezpieczeniu imprezy Policji Powiatowej z Pucka, Policji z Gminy Kosakowo, Straży Gminnej oraz OSP Kosakowo.

Załączamy również podziękowania dla patronów medialnych: TV Kosakowo, TTM, Radio Kaszebe, NordaFM, Nadmorski24, ZiemiaPucka.info.

Podziękowania składamy również firmie ICC TIME z Redy – pomysłodawcy i współorganizatorowi biegu oraz sponsorom imprezy: Sponsorowi Głównemu: Hotelowi Skipper i Restauracji Bukszpryt z Rewy, Wójtowi Gminy Kosakowo, ALOHA z Rewy, Hotelowi Faltom z Rumi, Premium Gym z Rumi, Checzy Kole Szperka z Rewy, Kaleo Flowers z Gdyni, Beauty Gang z Rumi, Mecha VR Games – Centrum Wather Front  Gdynia, Uciekaj.pl – escape room z Gdyni za ufundowanie nagród dla par.

Do zobaczenia za rok!

Relacja z I Biegu Walentynkowego w Gminie Kosakowo w  Twojej Telewizji Morskiej.

Wyniki Pierwszego Walentynkowego Biegu Parami.

Wyniki Pierwszego Walentynkowego Biegu Parami – Mieszkańcy Gminy.

 

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Szybkie uruchamianie